Prekių grąžinimo sąlygos

 •  - Tuo atveju, jeigu prekė (-ės) yra nekokybiška (-os), Pirkėjas privalo apie tai informuoti www.candyfun.lt atstovus per 48 valandas. Pirkėjas apie įsigytas netinkamos kokybės prekes gali informuoti telefonu +370 64665588 arba el. paštu info@candyfun.lt
   - Prekės privalo būti grąžinamos originalioje pakuotėje kartu su prekės dokumentais. Prieš grąžinant prekes pirkėjas privalo susisiekti su pardavėju nurodytu telefonu +370 646 65588 arba el. paštu info@candyfun.lt.
   - Už grąžinamos prekės supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas neprivalo priimti grąžinamos prekės. 
  - Nekeičiamų ir negrąžinamų daiktų sąrašas nustatytas Mažmeninės prekybos taisyklėse (17 punktas).  

  - Tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiamos ir negrąžinamos ( Mažmeninės prekybos taisyklės 15 punktas)

   - Pardavėjas netinkamos kokybės prekę parsisiunčia ir pakeičia į tinkamos kokybes prekę savo lėšomis arba grąžina Pirkėjui sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekę.
   - Tuo atveju jeigu pirkėjas pageidauja, kad būtų grąžinti pinigai už netinkamos kokybės prekes, jis privalo el. paštu pateikti prašymą dėl pinigų grąžinimo. Prašyme Pirkėjas privalo nurodyti: vardą, pavardę, užsakymo numerį, prekės pavadinimą bei kiekį ir grąžinimo priežastį. Pinigai grąžinami per 7 darbo dienas nuo pateikto Pirkėjo prašymo (elektroniniu paštu) atgal į banko sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta už prekes.
   - Visais grąžinimo atvejais Pirkėjas privalo kreiptis nurodytais el. parduotuvės kontaktais. Vykdyti grąžinimą Pirkėjas gali tik gavęs patvirtinimą iš el. parduotuvės atsakingo darbuotojo.