Guminukai Rummy Bears – Reapers

 • Guminukai Rummy Bears – Reapers

 • AŠTRIAUSI PASAULYJE GUMINUKAI PATIEMS DIDŽIAUSIEMS EXTREMALAMS! THERE ARE WORSE THINGS THAN DEATH!!!

  Lažinamės,kad net didžiausias ekstremalas neįveiks daugiau vieno guminuko?Taip,  jums tikriausiai teko matyti youtube didžiausių optimistų video. kurie apsi.... vos lyžtelėję šią karščio bombą!!! Pažadame, kad ašaros tekės upeliais ir nosi varvės. 

  „Carolina Reaper“ guminiai meškiukai skirti rimtam SUPERHOT guminukų mėgėjui, kuriam patinka aštriau nei aštru. Šie guminiai meškiukai buvo pagaminti naudojant „California Reapers“, „Fresh and Dreid“ ir „Conatins Chilli Extract“. Idealiai  tinka ektremalams, tačiau būtinai turėkite po didelę stiklinę pieno.
  Tai ne tik įdomus užkandis, bet ir „EXTREMME Challenge“ produktas.

  Pakuotėje yra 12 vidutinio dydžio Rummy lokių. 

  Pirkdamas šią prekę sutinku su šiomis įsigyjimo taisyklėmis:
   - Buvau įspėtas ir visiškai suprantu, kad šiuose produktuose yra didelis aštrumas, todėl juos reikia naudoti ir elgtis atsakingai
   - Šie produktai turi būti naudojami tik savo rizika ir suprantu galimą pavojų, jei jie bus naudojami ar elgiamasi neatsakingai
   - Jei padovanosiu kurį nors iš šių produktų, pranešu gavėjui apie galimą pavojų, jei jis bus naudojamas ar elgiamasi neatsakingai.
   - Sutinku, kad www.candyfun.lt parduotuvė ir gamintojas jokiomis aplinkybėmis nebus atsakingi už žalą ar žalą, atsirandančią dėl šių produktų naudojimo ar netinkamo naudojimo ir perkant šiuos produktus sau ar dovanai. Aš be abejo pripažįstu ir sutinku su šiuo faktu.
   - Nesu apsvaigęs ar neprotingo proto ir galiu visiškai priimti racionalų sprendimą įsigyti šiuos produktus.