Spragintų kukurūzų prieskoniai KERNEL Season's Cheesy Jalapeno 80g

 • Spragintų kukurūzų prieskoniai KERNEL Season's Cheesy Jalapeno 80g

  Prekės ženklas
  Kernel Season's
 • Sūris su čederiu ir aštriomis jalapeño paprikomis yra puikus būdas pridėti intensyvaus lydyto sūrio ir keptų pipirų skonio prie bet kurio patiekalo, nesijaudinant dėl ​​nereikalingų kalorijų ir riebalų. Kernel Season's naudokite kaip prieskonius, jais galite gardint bet kokį maistą ir mėgaukitės draudžiamu skoniu be kalorijų pertekliaus.

  Pakuotės užteks net 100 porcijų!

  Sudedamosios dalys :Čederio sūris (Čederio SŪRIO mišinys, PIENAS, SŪRIO kultūros, druska, fermentai], SOJŲ aliejus, LAKTOZĖ, PIENO rūgštis), druska, išrūgos, maltodekstrinas, mielių ekstraktas, citrinų rūgštis, ciberžolės ekstraktas, svogūnai, jalapeno pipirai, česnakai, Petražolės. Pridėta silicio dioksido, kad būtų išvengta sukepimo.
  Sudėtyje yra: PIENAS, Be glitimo.

  Maistinė vertė(100g): Serv. Dydis: 1/4 šaukštelio. (0,8 g). Porcijos vienoje talpykloje: 85, kiekis porcijoje: 3 kalorijos, bendras riebalų kiekis 0 g (0 % DV), transriebalų kiekis 0 g, natris 100 mg (5 % DV), bendras angliavandenių kiekis. 0g (0% DV), cukrus 0g, baltymas 0g. Nėra reikšmingas kitų maistinių medžiagų šaltinis.
  Grynasis kiekis:80g.
  Geriausia iki žr.data ant pakuotės.
  Kilmės šalis: JAV